STO – офіційний представник в Україні

Будуйте з пристрастю. Будуйте свідомо

Будинок, який прослужить довгий час, будується правильно: з якісними матеріалами, з потрібними партнерами та з думкою про майбутнє. 

Сталий розвиток з STO

Сталий розвиток є нашим пріоритетом, як на рівні продукту, так і на рівні компанії. Системи утеплення фасадів Sto є лише одним із прикладів багатьох продуктів та систем з асортименту компанії. З моменту їх появи на ринку в 1960-х роках і до сьогодні вони дозволили скоротити викиди CO 2 приблизно на 370 мільйонів тонн. Наша продукція та системи дозволяють створювати зелені будівлі та реалізовувати енергоефективні проекти по модернізації існуючих будівель – все завдяки нашим експертам у відділі досліджень та розробок.
Як компанія, ми також дбаємо про ефективне використання енергії, використовуючи відновлювані ресурси на наших заводах. Ми використовуємо зелену електроенергію і отримали сертифікати захисту клімату, щоб компенсувати викиди вуглецю. Наша мета — стати повністю кліматично нейтральною до 2040 року.

Наші ініціативи

Хочете дізнатися більше про нашу прихильність до сталого розвитку та навколишнього середовища?
Дізнайтеся більше тут:

Фото: © Martin Baitinger, Böblingen, DE

Екологічні будівлі стають все більш ціннішими.

Ми в курсі всіх останніх директив і вимог. Ми раді порадити вам, як реалізувати ваші проекти економним, надійним та екологічно чистим способом.

Йдемо далі

Джек ван Левен є керівником лабораторії розробки продуктів на основі дисперсії Sto. Він досліджує, як використовувати природні ресурси для впровадження технологій 21-го століття – з довгостроковим успіхом.

Фото: © Martin Baitinger, Böblingen, DE

Зменшіть свій вуглецевий слід

Шукаєте фасад, що дихає з використанням дерева, екологічно чисте будівництво та економія енергії? Саме цього ми досягли за допомогою StoTherm Wood. Екологічна система ETICS використовує деревину, як поновлюваний ресурс і виступає за стійку ізоляцію фасадів.

Унікальні продукти та рішення

Що робить нашу продукцію надійною та винятковою якістю? Все це завдяки понад 160 спеціалістам, які працюють у відділі досліджень і розробок у філіях Sto по всьому світу. Результат: понад 200 патентів і численні нагороди за інновації від Sto. Це наш привід пишатися.

Інновація, яка дає більше

Хочете дізнатися більше про наші інновації? Ось кілька прикладів:

> Біонічні фарби

Інтелектуальні рішення

Наші фасадні фарби iQ – Intelligent Technology недарма називаються так. Вони активно захищають від дощу, бруду, вицвітання, нагрівання – тощо.

Унікальні продукти та рішення

Шукаєте ідею для унікального фасаду? На основі наших перевірених систем теплоізоляції ви можете створити нестандартний проект. Ви можете вибрати з численних оздоблювальних матеріалів: декоративні штукатурки, шпон з дошковим або рифленим виглядом, клінкерну плитку, натуральний камінь, дошки, архітектурні елементи або 3D-елементи зі скляних гранул Verolith ® . Все це і весь каталог фарб, також функціональних, насичених кольорів, дозволяє створити неординарний фасад. Наша команда консультантів також завжди готова допомогти вам здійснити ваші мрії.

Потрібне натхнення?

Перегляньте виконанні об’єкти зі всього світу

> Референції

Фото: © Martin Baitinger, Böblingen, DE

Будівлі, які надихають

Щоб створювати хороші проекти, вам потрібні креативні рішення, які відповідають вашим потребам. Наші продукти та системи пропонують широкий спектр гнучких можливостей проектування, незалежно від того, будуєте ви нову будівлю чи ремонтуєте існуючу. Ви можете бути впевнені, що дизайн забезпечить довговічну додаткову цінність у вигляді естетично привабливого зовнішнього вигляду.

Фасад, як паперовий лист?

Згинання, водяні знаки та тиснення — ці три типових паперових елементи були використані архітектором Клаусом Холленбеком для будівництва Музею паперу в Дюрені. Завдяки нашим системам ідея та концепція архітектора стали реальними. Впровадження здійснювали досвідчені підрядники у співпраці з технічними консультантами Sto. Чудовий приклад командної роботи.

Фото: © Guido Erbring, Кельн, DE

Фото: © Martin Baitinger, Böblingen, DE

Краса з вічною цінністю

Естетичний проект в економічному виконанні.
Sto пропонує якісні, економічні та естетичні рішення для житлового будівництва, вигідні як для мешканців, так і для інвесторів у довгостроковій перспективі.

Професійні консультації та обслуговування

Ми у вашому розпорядженні на кожному етапі вашого проекту – як надійний партнер, який працює з вами на рівних засадах. Ми працюємо з вами для досягнення кількох цілей: продуманих і економічних проектів, а також естетичних і довговічних рішень. Від планування до реалізації.

Наші консультанти у вашому розпорядженні

Завдяки нашому широкому спектру послуг ми можемо допомогти вам з моменту розробки вашої концепції – і ми доступні онлайн, по телефону та на місці.

Фото: © Martin Baitinger, Böblingen, DE

Разом ми можемо зробити більше

Щоб виконати ваш будівельний проект, вам потрібен партнер, який зможе надати професійну та надійну підтримку, коли вам це потрібно. Якщо вам потрібна підтримка сайту чи шукаєте спеціалізоване навчання, ми тут, щоб допомогти.