STO – офіційний представник в Україні

Чим відрізняються фасадні органічні та мінеральні штукатурки

Чим відрізняються фасадні органічні та мінеральні штукатурки

Фасадні роботи є невід’ємною частиною будівництва будь-якої будівлі. Вони забезпечують не тільки зовнішню привабливість будівлі, але й захищають її від різних негативних впливів навколишнього середовища, таких як дощ, сніг, сонячні промені, та інші. Для виконання фасадних робіт використовуються різні матеріали, зокрема мінеральні та органічні штукатурки. У даній статті ми розглянемо, чим саме вони відрізняються.

Мінеральні штукатурки виготовляються на основі мінеральних компонентів, таких як цемент, пісок, вапно, та інші. Ці компоненти змішуються з водою і утворюють рідку масу, яка після нанесення на поверхню затвердіває. Мінеральні штукатурки мають декілька переваг, зокрема вони дуже міцні та стійкі до ультрафіолетових променів, а також до різних атмосферних впливів. Вони також можуть бути різного кольору та текстури, що дає можливість створювати різноманітні дизайнерські рішення для фасадів будівель.

Плюсами даних видів штукатурок, є ціна.

Мінусами є потреба в приготуванні, нанесення додаткового захисного покриття, як фасадна фарба.

Органічні полімерні фасадні штукатурки виготовляються на основі, акрилу, силікону, силікат-силікону.

Перевагами даного виду штукатурок, є більш стійкіші характеристики до атмосферних впливів, ударів, набагато вищі показники гідрофобності, а відповідно стійкості до грибків та мікроорганізмів. Також однозначною перевагою для майстрів та замовників, є більш швидке нанесення, так, як вони поставляються в відрах готовими до застосування.

В нашому асортименті, є як і мінеральні, так і органічні штукатурки. Для правильного підбору, залиште запит зручним для вас методом