STO – офіційний представник в Україні

Фасадні сітки

Фасадна сітка

При виконанні штукатурних робіт, як в середині так і зовні будинку, важливо використовувати скло волоконну сітку. Фасадна сітка виконує роль армуючого елемента, яка дасть можливість захистити фасад від утворення тріщин.

Як обрати фасадну сітку?

Перший важливий момент це її щільність. Більша щільність дає більшу силу армуючому клею протистояти атмосферним впливам і не розтріскуватися, адже постійна зміна температури, тиску і вологості дуже негативно впливає на мінеральні фасадні матеріали.

Другим важливим фактором є її еластичність. Завдяки хорошій еластичності, зменшується ризик мікророзривів сітки, а отже і розтріскування всього фасаду.

В нашій лінійці фасадних армуючих сіток представлені 2 продукти, а саме Sto-Armierungsgewebe (зі щільністю 165 гр/м2, найоптимальніше поєднання по ціні та якості) і  Sto-Panzergewebe (для місць із підвищеним механічним навантаженням, 450 гр/м2).

Особливої уваги заслуговує фасадна сітка Sto-Panzergewebe, яка в комплексі з нашим армуючим клеєм та фасадними фарбами створює фактично антивандальну систему утеплення, яка витримує прямі удари і залишається неушкодженою. Системи утеплення на основі Sto-Panzergewebe, це ідеальне рішення для перших поверхів магазинів, комерційних і приватних приміщень, де велика вірогідність пошкодження.