STO – офіційний представник в Україні

Логоти STO. Будувати свідомо

Фасадні фарби

Преміум фарби від німецького виробника

Німецька якість, якій довіряють на 5 континентах

250px-Flag_of_Europe.svg

Скачати каталог StoColor – фасадні фарби

pdf

На сайті не вказані ціни на фасадні фарби, так, як вони розраховуються в залежності від об’єму продажу та індивідуальної знижки. Щоб дізнатись актуальні ціни зателефонуйте за телефоном вказаним внизу сторінки чи в розділі “Контакти”

Об’єкти на яких використовувалась фасадна фарба STO

Більше відео та фото виконаних об’єктів, Ви знайдете перейшовши в розділ “Референції”

Фасадна фарба, як фінішний декоративний шар, приймає на себе задачу загального вигляду будівлі і тому має відповідати найвищим характеристикам експлуатації і стійкості до атмосферного впливу.

При створенні фасадних фарб наш інститут розробки, виходив з таких проблем, які стають перед якісним фасадом, а саме вигорання кольору, забруднення пилом, мікроорганізмами та утворенням тріщин.

Всім відомо, що при постійному потраплянню на фасад дощу і снігу, фарба приходить в неестетичний вигляд і може зіпсуватися. Наші технологи вирішили використати потрапляння дощу, як перевагу, а не проблему, створивши лінійку водо відштовхуючих та самоочисних фасадних фарб та штукатурок з запатентованим складом під назвою Lotus-Effect®.

Як виникла ідея створити фарбу з гідрофобним ефектом? Наші технологи шукали різні варіанти боротьби з брудом та мікроорганізмами, але справжнім проривом стала ідея, яку підказала сама природа, коли ми побачили гідрофобний ефект листя лотусу, по якому не затримуючись стікала вода.

Як працює технологія в житті?

Фасадна фарба StoColor Lotusan має водну основу з спеціально розробленим складом силікатних та органічних наповнювачів, з полімерною дисперсією, діоксиду титану, а також рядом гідрофобізаторів, спиртів та інших речовин, які дають можливість створити насправді якісний, еластичний, самоочисний фінішний шар.
При потраплянні води на фарбу, водна не тільки, не залишається на поверхні, а і забирає з собою частки бруду і мікроорганізми, тим самим підтримуючи фасад довговічно чистим.