STO – офіційний представник в Україні

Логоти STO. Будувати свідомо

Фасадні штукатурки

Німецька якість, якій довіряють на 5 континентах

завантаження
250px-Flag_of_Europe.svg

Фінішні декоративні мінеральні штукатурки

Фінішні декоративні органічні штукатурки

Фінішні декоративні силіконові штукатурки

Декоративні фасадні матеріали

Шановні клієнти! На сайті не вказані ціни, так, як вони розраховуються виходячи з об’єму закупівлі. Зателефонуйте нам для прорахунку вартості матеріалів.

Фасадна штукатурка

Фасадна штукатурка STO – це результат багаторічного досвіду в створенні фасадних систем та роботі з майстрами по всьому світу.

Фасадні штукатурки, як готові до використання, так і в сухому вигляді, зручні у використанні за рахунок своєї еластичності, оптимальній швидкості висихання та екологічності, що дає можливість комфортно працювати майстру, а також забезпечити довговічний фасад замовнику.

Фасадні штукатурки STO мають можливість для використання, як ручним, та і механізованим методом.

По в’яжучій речовині, штукатурки розділяються на мінеральні (гіпсова основа), а також на силіконові.

Всі лінійки фасадних штукатурок STO розроблені і виготовляються згідно європейських стандартів і мають всі необхідні сертифікати.

Особливим моментом в складі наших штукатурок, є наявність гідрофобізованих речовин, що дають можливість суттєво зменшити вплив води на фасад будівлі і забезпечити його довговічність.

Якщо ви в пошуках комплексного рішення для утеплення фасадів, пропонуємо вам познайомитися з нашими системами утеплення, а також фасадними фарбами.