Матеріали, що використовувалися: грунт – StoPlex W. Фарба – StoColor Neosil
Локація: Україна. м.Львів, вул.Шевська, 6
Матеріали, що використовувалися: грунт – StoPlex W. Фарба – StoColor Lotusan
Локація: Україна. м.Львів, вул.Шевська, 10
Матеріали, що використовувалися: грунт – StoPlex W. Фарба – StoColor Lotusan
Локація: Україна. м.Львів, Площа Ринок, 13
Матеріали, що використовувалися: грунт – StoPlex W. Фарба – StoColor Neosil
Локація: Україна. м.Львів, Площа Ринок, 5
Матеріали, що використовувалися: грунт – StoPlex W. Фарба- StoColor Neosil
Локація: Україна, місто Львів,«Опера Пасаж»
Матеріали, що використовувалися: фасадна фарба – StoColor Lotusan. Грунт – StoPlex W
Локація: Україна. Львівська область. Місто Жовква. Дзвінниця церкви Святої Трійці.
Матеріали, що використовувалися: грунт: StoPrim Silikat, StoPlex W. Шпаклівка мінеральна:StoLevell Reno weiss. Фасадна суміш: Sto-Rissfuller fein. Фасадна штукатурка: StoMurisol VS, StoMurusol GP. Фарба: StoSil Color , Sto-Metallack.
Додаткова інформація: Дзвіниця збудована в 1891 році. Вона знаходиться на території дерев’яної церкви Святої Трійці (УГКЦ). Церква була споруджена у 1601 році, а у 1720 році була відновлена (1719рік, велика пожежа) королівською родиною Собєських. В 2013 році церква включена у список світової спадщини ЮНЕСКО. Цю споруду ми оновлюємо вдруге. Замінилось дахове покриття. Почистили та помалювати хрест. Захистили всі горизонтальні поверхні від руйнування водою,льодом та снігом. На історичних спорудах ми стараємось зберегти та передати наступним поколінням те, що ми отримали від попередніх поколінь.
Previous image
Next image
Previous image
Next image
Локація: Україна Львівська область. Місто Жовква.”Батярівка”. Пам’ятний знак.1651 рік.
Матеріали, що використовувалися:Грунт-StoPrim Mikro. Шпаклівочна маса-StoLevell Reno weiss. Фарба фасадна-StoMaxicryl. Фарба для металу-StoMetal Lack.
Додаткова інформація: ковані цифри та гранітна плитка з образом св. Марії- подарунок від Олександра Паламарчука (художня майстерня “ВМ”, м. Жовква). Це найстарший об’єкт ,на якому ми працювали. Цікава деталь. Під час реставрації пам’ятного знаку, ми помітили на хресті отвори. Як з’ясувалось після розмов зі старожилами цієї вулиці, отвори-це сліди від куль радянського солдата. Він обрав хрест, собі за мішень. Хрест вистояв. Ми залишили ці отвори від куль, для майбутніх поколінь.